Preskočiť na obsah

Bezdrôtové riešenia

Napriek masívnej výstavbe optických sietí, sú aj v súčasnosti kľúčovým médiom pre prenos dát bezdrôtové spoje. Či už sa jedná o WiFi pripojenia notebookov, smartfónov, tabletov v rámci domácnosti/firmy, alebo pripojenia celej domácnosti/firmy do siete Internet formou mikrovlnných technológií operátora, stále je bezdrôtové riešenie najekonomickejšie a vo väčšine prípadov najdostupnejšie.

Čo je lacné a dostupné, nemusí byť zlé…

Je nesporné, že optické siete sú v dnešnej dobe najspolahlivejším a najrýchlejším médiom prenosu dát. Horšie je to s ich dostupnosťou a hlavne vysokou zriaďovacou cenou. Výrobcovia technológií si uvedomujú dôležitosť bezdrôtových riešení a neustále dodávajú na trh nové produkty, ktoré spĺňajú očakávania užívateľov. Nové bezdrôtové riešenia prinášajú z roka na rok vyššie prenosové rýchlosti a stabilitu prenosu dát.

S čím vám vieme pomôcť?

Inštalácie bezdrôtových Internetových prípojok

Službu poskytujeme telekomunikačným operátorom ako outsourcing riešenie, pre kompletnú inštaláciu a servis Internetových prípojok klienta. 

Služba obsahuje:

Bezdrôtové prepojenia Bod-BOD (PtP)

Službu poskytujeme nie len telekomunikačným operátorom ale aj akýmkoľvek klientom, ktorí potrebujú dátovo prepojiť dve miesta, kde nie je k dispozícii káblová infraštruktúra. Bezdrôtové dátové prepojenia realizujeme na vzdialenosti od 30 metrov až po 40 kilometrov. Súčasné bezdrôtové spoje vedia do určitej vzdialenosti poskytnúť kapacitu až 10Gbit/s. 

Služba obsahuje:

wifi riešenia pre kvalitné pokrytie domov, budov a priestranstiev

Dodávame a inštalujeme najspolahlivejšie WiFi riešenia pre byty, rodinné domy, firemné budovy, hotely, nákupné centrá, výrobné haly alebo otvorené priestranstvá. Sústredili sme sa na každodenné problémy užívateľov s nestabilným WiFi spojením a našli sme riešenie, ktoré dodá vašej bezdrôtovej sieti nie len bezporuchovú prevádzku ale aj vysoké prenosové rýchlosti na úrovni káblového pripojenia.

Služba obsahuje: 

potrebujete poradiť?

Kontaktujte nás