Preskočiť na obsah

Kamerové systémy pre každého...

Inštalácie a správa kamerových systémov

Zabezpečujeme profesionálny návrh, inštaláciu a servis kamerových systémov. 

Kamerový systém navrhujeme podľa požiadavky klienta a za použitia našich dlhoročných skúseností. Výsledkom je profesionálny bezpečnostný systém, ktorý je pre klienta jednoducho ovládateľný a zároveň spĺňa bezpečnostné predpoklady. Samozrejmosťou je použitie kvalitných 4K a 8K komponentov od výrobcov Dahua, Hikvision, VIVOTEK, Avigilon, Reolink, prípadne iných podľa potreby projektu. 

Kamerový systém nemusí byť len o monitorovaní diania v priestore. Čoraz viac riešime požiadavku klientov na inteligentné kamerové systémy s rozpoznávaním EVČ vozidiel, tváre alebo predmetov s následnou analytikou dát. Výstupné dáta môžu byť ďalej prepojené na rôzne SMART riešenia a na základe zadaných parametrov vykonávať automatizačné procesy. 

Aké možnosti ponúka inteligentný kamerový systém ?

Vzdialené monitorovanie

Živý obraz alebo záznam z kamier si môžete pozrieť kdekoľvek na vašom smartfóne, tablete alebo notebooku. Rovnako tak si môžete nastaviť notifikácie v prípade akejkoľvek udalosti a byť tak stále informovaný o dianí v monitorovanom priestore.

Rozpoznávanie osôb a tváre

Inteligentné kamerové systémy vám dokážu zabezpečiť analytické informácie o pohybe osôb v danom objekte. Ako výstup môžete získať rôzne dáta, napríklad koľko osôb vstúpilo do budovy a koľko osôb budovu opustilo. Tiež môžete evidovať databázu konkrétnych ľudí na základe rozpoznania tváre. Na základe týchto dát dokážete tvoriť automatizované procesy a rôzne notifikácie (napr. upozornenie že v miestnosti sa nachádza osoba, ktorá nemá povolený vstup do miestnosti)

Rozpoznávanie EVČ vozidiel

Evidencia vozidiel podľa EVČ vozidla vám prináša nový rozmer zabezpečenia priestranstiev. Dokážete vyhodnocovať nie len počet áut ktoré vošli do a odišli z monitorovaného priestoru, ale aj viesť detailnú evidenciu vozidiel podľa ich EVČ. Tiež dokážete na základe porovnávania údajov v databáze vyhodnocovať zhodu povolených alebo zakázaných EVČ a riadiť tak automatizácie, napr. otváranie brány a podobne...

SMART nočné videnie

Monitorovanie objektu v noci alebo za znížených svetelných podmienok v miestnosti bol problém aj u kvalitných a drahých kamier. Dnes však už vieme za použitia SMART IR monitorovať priestor aj za úplnej tmy a bez straty detailu obrazu. Na monitorovanie priestorov v noci sa kladie vysoký dôraz, preto vám SMART IR riešenie prinesie očakávaný výsledok.

potrebujete poradiť?

Kontaktujte nás