Preskočiť na obsah

Výstavba a správa optických sietí a rozvodov

Optické siete sú v súčasnosti najviac budovanou dátovou infraštruktúrou.

V minulosti tvorili optické siete len hlavné chrbticové prepojenia medzi vzdialenými mestami. Dnes je výstavba optických sietí rozšírená na pokrytie domácností a administratívnych budov, nie len v mestách ale aj v malých dedinách. Hlavné výhody optických sietí sú schopnosť prenášať dáta vysokou rýchlosťou na veľké vzdialenosti a odolnosť voči elektromagnetickému rušeniu (EMI). 

TELCO IT zabezpečuje komplexné výstavby vzdušných optických vedení v rámci a inštalácie vnútorných optických rozvodov v rámci domov a budov.

 

S čím vám vieme pomôcť?

Vzdušné optické vedenia

Najekonomickejšie riešenie výstavby optickej infraštruktúry je formou závesov optických káblov na existujúce alebo nové stĺpy. Inštalácia vzdušnej optickej siete je časovo nenáročná vo všetkých fázach výstavby. 

Vieme pre vás zabezpečiť:

Inštalácie optických prípojok

Službu poskytujeme telekomunikačným operátorom ako outsourcing riešenie, pre kompletnú inštaláciu a servis optických prípojok klienta. 

Služba obsahuje:

Inštalácie vnútorných optických rozvodov

Optické rozvody v rámci budov, bytoviek, hotelov, priemyslených hál a areálov budujeme nie len počas výstavby objektov, ale aj dodatočne v starých budovách. 

Vieme pre vás zabezpečiť:

potrebujete poradiť?

Kontaktujte nás